Nový Ankora Hotel Praha ***+ nabízí komfotní ubytování v 8.patrové budově s výtahem ve 40 moderních pokojích připravených pro náročnou obchodní i turistickou klientelu Prahy.

Hotelové Art Deco pokoje jsou vybavené automatickou klimatizací s možností ruční korekce na pokojích. Vytápění pokojů je řešeno originálními velkoplošnými topidly zabudovanými v obrazech. Tato technologie je v současné době v Praze naprosto unikátní.  

K největší chloubě Ankora Hotelu Praha ***+ patří panoramatická okna v 7. a 8. patře hotelu s nezapomenutelným výhledem na historické centrum Prahy, včetně Pražského hradu, Petřínské věže a světoznámých pražských střech.

Hotelové postele mají vysoké zdravotní matrace a protialergické povlečení, na podlaze je položená plovoucí podlaha. V pokojích je umístěn  minibar, instalován vysokorychlostní internet, LCD/TV SAT a telefon s přímou provolbou. K bezpečnosti hostů přispívají hlásiče dýmu (požáru) a kartový dveřní systém. 

Koupelny v každém z pokojů mají vanu nebo sprchový kout, toaletu, velké zrcadlo, zabudované umyvadlo  a fén.

Art Deco styl a vybavení pokojů přispívají k pohodlí, klidu a odpočinku ubytovaným hostům.

Ankora Hotel Praha ***+ dále nabízí svým hostům několik pokojů na 8. patře s vyhlídkovou terasou. Vlastní hotelové podzemní garáže, restaurace a lobby bar dokreslují komfortní ubytování v centru Prahy. Poslední suvenýry a dárky mohou hosté koupit ve velkém  obchodu u recepce hotelu. 

Ankora Hotel Praha ***+ jistě potěší všechny ty, co obdivují současný moderní design a zároveň ocení výhodnou polohu v centru Prahy v pěší dostupnosti do 10 minut na Václavské a Staroměstské náměstí. Do dalších částí Prahy se hosté pohodlně dostanou  rychlým spojením metrem nebo tramvají. Zastávky městské dopravy jsou od hotelu vzdáleny 2 minuty pěšky.

Ankora Hotel Praha ***+ vítá své hosty k pohodlnému  a klidnému ubytování v centru Prahy.  

Speciální ceny

Speciální ceny

Ceny jsou platné od 10.6. - 31.8. 2018

jednolůžkový pokoj od 1.980,– Kč
dvoulůžkový pokoj od 2.230,– Kč
apartmánový pokoj od 2.480,– Kč

Cena je za pokoj a noc
včetně snídaně a DPH

WiFi

Rezervace

Příjezd
..
Odjezd
..

Mapa

mapa okolí Ankora Hotelu Praha

 

Kontakt

DOPORUČUJEME:

masáže v Ankoře

Pražské Benátky plavby po Vltavě

Pražské Benátky

Golden Tikka
indická restaurace

Golden Tikka
 


realizace: Topinfo CMSCopyright © 2008-2018